KIM JESTEŚMY

 

Magda Karasińska-nowak

Magda Karasińska-nowak

trening personalny, fitness, DEEPWORK, BODYART

Jestem doradcą żywieniowym oraz trenerką personalną, która specjalizuje się w treningach z kobietami. Jako mama dwójki dzieci doskonale wiem, z jakimi dolegliwościami zmagają się kobiety w ciąży, po porodzie oraz osoby żyjące „w ciągłym biegu”. Rzetelnie i z sercem podchodzę do swojej pracy , udzielam cennych wskazówek osobom, które dopiero zaczynają przygodę z ćwiczeniami. Indywidualnie podchodzę do podopiecznych, zawsze poprawiam błędy a jeśli ćwiczenia sprawiają trudności- znajdę alternatywę. W treningach ze mną nie ma przypadków, każde ćwiczenie przybliża nas do celu, z moją pomocą go osiagniesz.

Anna Kowalska - Rososchalska

Anna Kowalska - Rososchalska

trening metaboliczny, zdrowy kręgosłup, treningi personlane

Szkoleniowiec, Międzynarodowy Prezenter Fitness. Występowała na wielu
Międzynarodowych konwencjach m.in. Eu4ya, gdzie prezentowała lekcje : step
advanced, pilates, treningi modelujące, zdrowy kręgosłup. Instruktor fitness od 24 lat.
Praca dla Anny jest jej pasją. Kocha ludzi i uwielbia z nimi ćwiczyć oraz pomagać w
realizowaniu ich celów. Anna jest certyfikowanym Instruktorem Pilates, Master Trener, APF Instruktor fitness. Ma uprawnienia z zakresu: formy modelujące i wzmacniające
fitness, zdrowy kręgosłup, Step Advanced, Yoga, Streching, Bollywood Dance. Perełką
Anny jest Zdrowy Kręgosłup. Pomogła wielu osobom w ciężkich dolegliwościach
kręgosłupa. Robi również masaże I terapię manualną.

jOANNA mICHALOWSKI

jOANNA mICHALOWSKI

joga, power joga, pilates

Asia jest instruktorem jogi i mocno wierzy w powiązanie body-mind, czyli że umysł i ciało to jedno. Pierwsze nauki instruktora Jogi pobierała w Hudson QC w 2011, od tamtej pory cały czas poszerza wiedzę na licznych szkoleniach i zlotach. Studia w Kiné-Concept Institute w Montrealu na kierunku terapii sportowej pozwoliły jej na zamienienie pasji w pracę ze sportowcami tymi „niedzielnymi” jak i pro hockeistami, golfistami czy triatlonistami. Często udziela się charytatywnie wspierając kobiety w trakcie leczenia onkologicznego. A tak zupełnie prywatnie można ją znaleźć na licznych trasach motocyklowych.

Weronika Kosik

Weronika Kosik

trening personalny

Od dziecka do 18 roku życia borykała się z ubytkiem międzykomorowym. Dwa razy w roku musiała pojawiać się na badaniach kontrolnych, po których słyszała, że nie powinna zbytnio się przemęczać. Załatwić zwolnienie z WFu w przypadku Weroniki nie było wielkim wyczynem. Na początku gdy jeszcze jej dziecięcy zapał był aktywny, nie korzystała z tych 'udogodnień’, jednak z czasem przez złe nawyki żywieniowe zaczęła przybierać na wadze, a aktywność fizyczna przestała sprawiać jej radość. Podsumowując złe odżywianie i brak aktywności spowodowały, że przestała dobrze czuć się w swoim ciele. To nie był jedyny aspekt, dzięki któremu zaczęła się zmieniać. Mając 21 lat zaczęła pracować w gastronomii. Po 8 godzinach pracy stojącej jej stopy przypominały balony, a bark bolał tak jakby ktoś wbijał w niego szpile. Nie normalny był dla niej fakt, że w tak młodym wieku nie jest w stanie normalnie żyć, dlatego zaczęła szukać … Tak o to dziś po 5 latach szkolenia się i pracy nad sobą, może z pełną odpowiedzialnością potwierdzić to, że ,, dla chcącego nic trudnego” czy też ,,kto szuka ten znajdzie”. Dziś już nic jej nie boli, jest zadowolona ze swojego ciała i w dodatku spełnia swoje marzenia dzieląc się swoją historią i wiedzą z innymi.

Karolina Gachowska

Karolina Gachowska

gimnastyka korekcyjna dzieci, fizjoterapia, trening medyczny

Karolina Gachowska – trenerka personalna i fizjoterapeutka. Dla niej liczy się mobilność i
kreatywność, piękny sixpack przychodzi przy okazji (dlatego na treningach raczej nikt się
nie nudzi). Pracuje z osobami w każdym wieku. Jej magiczne zdolności to przywracanie
innym wzroku i czucia. Potrafi tak rozluźnić mięśnie potyliczne by więcej krwi poszło do
mózgu. Robi to wspaniałą robotę u osób , które mają zmęczone oczy. Po godzinach
Karolina zajmuje się psią behawiorystyką. Lubi obserwować zmianę, jaka następuję w
czworonożnym przyjacielu oraz w jego właścicielu.

Weronika bartyzel

Weronika bartyzel

fitness

Jestem Weronika, jestem instruktorem fitness oraz instruktorem Aqua.
Studiuje dietetykę w PWSZ w Nysie. Interesuje się głównie sportem, ale
również gotowaniem. Na codzien mieszkam we Wrocławiu i bardzo się cieszę,
że mam możliwość pracować w Home Fit Studio!

Justyna Kruczek

Justyna Kruczek

pumpy

Aktywność fizyczna od zawsze była wpisana w jej życie. Typowo z siłownią związana jest od 4 lat. Jeszcze do niedawna była negatywnie nastawiona na tego typu sport , tak teraz jest to jej drugi dom. Wszyscy którzy zdołali już ją poznać wiedzą, że zajęcia wzmacniające Justyny mój konik. Duża motywacja oraz zaangażowanie sprawia, że pragnie rozwijać się w tej dziedzinie oraz dzielić się z innymi swoją pasją. Justyna jest osobą pełną optymizmu i energii- taki sam efekt ma na celu wywoływać u wszystkich uczestników swoich zajęć. Najważniejsza jest dla niej satysfakcja klientów, a przy tym dobra zabawa oraz zadowolenie z wykonywanej pracy.

Spotkajmy się

Zapraszam Cię do HomeFit Studio na bezpłatne indywidualne konsultacje, na kótrych odpowiem na wszystkie Twoje pytania i wspólnie ustalimy drogę do osiągniecia Twoich celów.

Wrocław, ul. Boiskowa 19/2

Żerniki Wrocławskie ul. Wrocławskia 78

Żórawina, ul. Al. Niepodległości 56

693 618 226

magda@homefitstudio.pl

Napisz!