O MNIE

 

Jestem doradcą żywieniowym oraz trenerką personalną, która specjalizuje się w treningach z kobietami. Jako mama dwójki dzieci doskonale wiem, z jakimi dolegliwościami zmagają się kobiety w ciąży, po porodzie oraz osoby żyjące „w ciągłym biegu”. Rzetelnie i z sercem podchodzę do swojej pracy , udzielam cennych wskazówek osobom, które dopiero zaczynają przygodę z ćwiczeniami. Indywidualnie podchodzę do podopiecznych, zawsze poprawiam błędy a jeśli ćwiczenia sprawiają trudności- znajdę alternatywę. W treningach ze mną nie ma przypadków, każde ćwiczenie przybliża nas do celu, z moją pomocą go osiagniesz.

 

 

Magdalena Karasińska-Nowak

Doświadczenie i kwalifikacje

Aby być na bierząco z najnowszym stanem wiedzy z branży fitness nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje na szkoleniach i konferencjach.

 

 

wybrane CERTYFIKATY

 

CO O MNIE MÓWIĄ INNI

„Madzia jest super przygotowana trenerka, sluchajaca potrzeb, marzen i celow osob do niej przychodzacych. jej treningi i wskazowki działają cuda. jest super pozytywna atmosfera. super jest to, ze można przyjsc z bobasem a i cena jest naprawdę przystepna! Madzia caly czas sie szkoli, wiec jej wiedza jest zawsze na czasie. z calego serca polecam!”

„Wspaniała, profesjonalna i kompetentna trenerka. Zajęcia z nią to czysta przyjemność. Dostajesz w kość z radością i uśmiechem na twarzy. I wracasz po więcej – bo poziom endorfin winduje i uzależnia. Gorąco polecam!”

„Mimo tego, że wychodzę czołgajac się 😂 polecam!
Mega pozytywna atmosfera, mega pozytywna Trenerka i mega pozytywna dawka endorfin.
Magda jesteś cudowna, wspaniałe się z Tobą pracuje „

Spotkajmy się

Zapraszam Cię do HomeFit Studio na bezpłatne indywidualne konsultacje, na kótrych odpowiem na wszystkie Twoje pytania i wspólnie ustalimy drogę do osiągniecia Twoich celów.

Wrocław, ul. Boiskowa 19/2

693 618 226

magda@homefitstudio.pl

Napisz!